Nowoczesne i przyjazne

Nasze przedszkole wyposażone jest według najnowszych bardzo rygorystycznych standardów. Nowoczesność obiektu w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą dają pewność, że pierwsze kroki młodych ludzi w społeczeństwie będą kiedyś w ich już dorosłym życiu, wspomnieniem radosnym, pełnym ciepła i wdzięczności za okazywaną troskę.

Dlaczego językowe?

Nasze dzieci już od najmłodszych lat są nie tylko Polakami, Europejczykami ale również obywatelami całego globu. Powinny one mieć możliwość poznawania świata bez barier językowych, które przełamuje się najłatwiej podczas zabawy jako radosne dziecko.

Dlaczego artystyczne?

W duszy każdego dziecka tkwi mały artysta. Powinno ono mieć możliwość kreatywnego uczestnictwa w życiu już od najmłodszych lat. Popuśćmy mu wodze fantazji jednocześnie wytyczając ambitne cele.